המרכז למשכנתאות ולפתרונות פיננסים _ דורין קטרי _ יאיר סעדו
המרכז למשכנתאות ולפתרונות פיננסים | דורין קטרי ויאיר סעדו - תמונת אווירה
המרכז למשכנתאות ולפתרונות פיננסים _ דורין קטרי _ יאיר סעדו

המלצות

בחודש יולי השנה (2020) הבנתי שלא אוכל לקבל משכנתא. דרוג האשראי שלי ירד מאוד, כסף לא נכנס מחודש פברואר, החובות הצטברו, הבנקים הפנו לי כתף קרה ואת החסכונות שהיו לי הוצאתי ב 2019 על סרט שהפקתי מכספי הפרטי.
בדקתי אפשרויות שונות בפרסומים הרבים ברשתות החברתיות, ״חברות פיננסיים״ שראו בי ובמצוקות מקור הכנסה קל. הדכדוך הלך וגדל והייתי על סף יאוש. ברגעים כאלה אלוהים נוגע בך... פניתי למרכז למשכנתאות. בשיחה הראשונה שלי עם יאיר הוא הבטיח לי לעשות הכל ולא להרפות עד שימצא לי משכנתא בריבית הנמוכה ביותר. אחרי השיחה הראשונה עדיין הייתי סקפטי...
לא ארבה במילים ובסופרלטיבים אבל, גם יאיר וגם אני לא ידענו לאיזה מסע ארוך וקשה אנחנו נכנסים. בסופו של דבר, בקשר יום יומי, לפעמים שלושה וארבעה טלפונים ווצאפים ביום, יאיר הביא אותנו לחוף מבטחים.
אין לי מילים להודות לכם אנשי המרכז למשכנתאות. יושר, הגינות, מקצוענות ומחויבות אין קץ.

אביחי, 07/2020

היי דורין אני חייבת להגיד לך שאת לא יודעת כמה אני מודה לך זה מודה ל ה' שפגשתי אותך, שאת זאת שמטפלת בתיק הזה, שאת זה שהולכת איתי יד ביד.
זה מעבר לשירות שלך, זו הדאגה לאינטרסים שלי כאילו היו שלך.
כל ההתנהלות שלך באמת זה מעל ומעבר למה שציפיתי.
וגם אם עכשיו הייתי קונה דירה שניה, זה ברור שאני אלך איתך גם בפעם השנייה.
כל מה שאני אגיד אפילו לא יספיק או יקטין את זה כאילו ממש ככה באמת ממש תודה מכל הלב ❤️

עדנה, 01/2021

דורין היקרה,
אני בתחום הנדל"ן מעל 10 שנים.
פניתי אלייך לאחר שכבר התייאשתי מתהליך המשכנתא, הריביות, המסלולים, הבנקים וכל המושגים המעייפים, שלא לדבר על יועצים כאלה ואחרים שיש אין ספור .
מהרגע שהנחתי בידייך את הטיפול במשכנתא, הרגשתי הקלה ושקט נפשי, תחושה כזו בבטן שיש מי שדואג לי לטוב ביותר עבורי, סומכת עלייך בעיניים עצומות.
ואכן לא טעיתי .. רצת, בדקת, הרגעת, סידרת, חישבת ולא ויתרת עד שהשגת לי את מה שהיית ממליצה אפילו אישית עבורך, כך ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה, וגם לאחר הבחירה הנכונה , שוב בדיקות להוציא את ההצעה הכי הכי טובה שיש.
דורין היום אני יודעת לומר בוודאות לכולם כי את הבחירה הנכונה ביעוץ משכנתאות!!
מקצועית מעל הכל כי נסיון לא בא ברגל , סבלנית, אדיבה, חדה ויודעת להביא את התוצאה המושלמת לכל לקוח.
מי שרוצה ראש שקט חייב לקחת איש מקצוע , נקודה !

הילה, 11/2019

ברצוני להמליץ על דורין קטרי שליוותה אותי בתהליך ייעוץ המשכנתא שלקחתי לאחרונה. דורין אשת מקצוע מצויינת אבל מעל הכל אדם מקסים ואנושי. עושה את עבודתה במקצועיות ובמסירות אין קץ. תמיד זמינה לכל שאלה ומאוד ייסודית. מומלצת בחום.

הילה, 12/2018

המרכז למשכנתאות הוא אחד המקומות היותר מקצועיים שפגשתי. עבודה יעילה ומהירה, ומעל הכל שירותית. קיבלתי מחיר מנצח וסגרתי איתם עסקה. תודה על הכל!

איתמר 01/2017

רציתי להמליץ על דורין קטרי יועצת משכנתאות שליוותה אותי על מנת למחזר את המשכנתא .מאוד מקצועית ,חיפשה את הפתרון וההצעה שהכי משתלמת לי .דואגת לכל פרט ופרט .
צריכים שרות כמו שלה ממליצה מאוד לקבוע פגישה ולשמוע מה שיש לדורין להציע.

יהודית, 12/2017

יאיר יקר, אנחנו רוצים להודות לך על כל הליווי הצמוד בכל התהליך המסובך והמסורבל של עולם המשכנתאות. גילת סבלנות רבה, מקצוענות בלתי מתפשרת. הצלחת לפתוח דלתות שנסגרו בפנינו - ועל זה אנחנו מודים ומעריכים המון!
ניתן לפנות גם הפרטי כדי להעמיק את חוות הדעת המצויינת שיש לנו על יאיר !
תודה, תודה, תודה!

דן, 03/2020

היי דורין אז לאחר שסיימנו את כל התהליך זה הזמן להגיד תודה ולא רק על המקצועיות ועל האמינות אלא תודה על זה שהפכת אותנו ממשפחה שוקעת למשפחה משקיעה ממשפחה שכל חודש מגלגלת מינוס מסגרת אשראי הלוואה ואז שוב פעם חוזר חלילה למשפחה שחוסכת!!! מדהים שכבוגר אוניברסיטה עם תואר פיננסי לימדת אותי את מה שהספרים לא מלמדים ויותר מזה שינית את תפיסת עולמי כשנפגשנו לראשונה מאוד זלזלתי וראיתי אותך כעוד אחת שמוכרת חלומות סדנאות וסיסמאות היום פחות משנתיים אחרי לא להאמין שקיבלתי את המפתחות לדירה להשקעה שלי ואני בחיים לא אשכח איך אני באופוריה חותם על משכנתא עם סכום הון עצמי שפעם היה סכום של מינוס והלוואות ואז את אומרת לי זאת המשכנתא ההשקעה הראשונה שלנו (שלנו כן שלנו כי הליווי איתך לא מסתכם בלחיצת יד וחשבונית ) ניפגש בעוד שנתיים להשקעה הבאה
הפעם לא חייכתי בזלזול הפעם כבר אני מבין שאיתך זה לא ציני זה אמיתי אז תהי בטוחה שאת מה שלימדת אותי ועל דרך החשיבה שהשרשת בי הצלת משפחה צעירה ממעגל השכבות החלשות
אז אני מקווה שאת מפרסמת את עצמך כמו שצריך ואם מישהו רוצה לדעת על הליווי שלך שיצור איתי קשר בכיף כמוני כמוך זמין תמיד
נ.ב
הילדים שלי בעוד 20 שנה בערך גם יודו לך

רחל, 03/2017

דורין מדהימה עזרה לנו מאוד במחזור המשכנתא ובלקיחתה. חרוצה ומלווה את התהליך עד הסוף בלי אותיות קטנות ועם המון מקצועיות ונעימות. שאפו!

בן, 10/2018

משכנתא זה לא משחק ילדים! קחו יועץ משכנתאות מנוסה ואמין ותחסכו הרבה (!) כסף. היועצים של המרכז למשכנתאות חסכו לי עשרות אלפי שקלים... מומלצים!!

יגאל, 03/2021